Tamamen Güneş Enerjisi ile Doğal, Gıda Kurutma Teknolojisi

Hızlı

Hijyenik

Ekonomik

Sağlıklı

Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!
0533 264 5468
info@thetaenerji.com.tr

Ne Yapıyoruz?

Bizler Günebakan'ı üretiyoruz! Günebakan, özel tasarım mercekleri ile Güneş'i tek bir yüzey üzerinde yoğunlaştırarak gıdalarınızın kapalı ve hijyenik bir ortamda hem hızlı hem de doğallığını koruyarak kurutulmasını sağlar. Ürünümüz tamamen otonom olup gıda özelinde çözümler sunar ve tüm kurutma işlemi verilerini kendi organize eder. Kurutma işlemi tamamlandığında IoT teknolojisi ile operatöre haber verir.

Günebakan

Günebakan, isteğe göre ölçeklendirilebilen yalnızca Güneş Enerjisi ile gıdalarınızı doğal ve hızlı kurutan bir ürün ailesidir

Nasıl?

Bir kaç versiyona sahip olan Günebakan, mühendislerimiz tarafından geliştirilmiş filtreli mercekleri ile Güneşi yoğunlaştırır, bu sayede çok hızlı şekilde, gıdaların doğallığını bozmadan kurutulmasını sağlar. Otonomdur, tüm süreci kendi gerçekleştirir ve operatöre kuruma işlemi tamamlandığında haber verir.

Günebakan Ürün Ailesi

GünebakanV1 - GünebakanV1.1 - GünebakanV2 - Günebakan Spray Dryer - Günebakan Box - Günebakan Mini

Günebakan Nedir?

Doğal Gıda Kurutma Makinesidir.

Diğer Kurutuculardan Farkı Nedir?

Otonomdur, gıdaların doğallığını korur, gıda güvenliğini tesis eder, elektriksiz çalışır, sadece Güneş ışığına ihtiyacı vardır, hızlı kurutma sağlar.

Gıda Üzerinde Etkisi Nedir?

Gıdayı kurutması için kullanılan Güneş yoğunlaştırıcı mercekler filtrelidir böylelikle gıda Güneş'in zararlı ışınlarıyla temas etmez ve ürünlerde bu zararlı ışınlardan meydana gelebilecek kararmalar olmaz. Yani bu kararmaları engellemek için yapılan gıda doğallığını bozan işlemlerin hiçbirine gerek yoktur. Gıda hızlı kuruduğu için aflatoksin oluşumu gerçekleşmez ve ürünleriniz niş pazarda değer kazanır.

Hangi Gıdalar Kurutulabilir?

Günebakan, tüm sebze, meyve ve et kurutulması için ideal yapıdadır.

Avantajları Nelerdir?

Otonomdur, hızlı kurutma sağlar, gıda yapısını bozmaz, aflatoksin oluşumunu engeller, elektrik/gaz kullanımına ihtiyaç duymaz, uzaktan erişim imkanı vardır.

Otonom Olmasının Önemi Nedir?

Gıdanın fazla kuruması hatta yanmasını engeller. Kontrol etmenize gerek yoktur. Gıdanın tüm ihtiyaçlarını kendisi sunar ve işlem bittiğinde sizi haberdar eder. Tesisinizi uzaktan kontrol imkanını size sunar.

tr_TRTurkish